DIETETYKA

Mgr Marlena Chlewińska – Dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Stowarzyszenia – Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy. Specjalizuje się w prowadzeniu żywieniowym par planujących ciążę, kobiet w ciąży i dzieci, a także pacjentów z chorobami dietozależnymi. Szerzy wiedzę na temat zdrowego żywienia poprzez prowadzenie licznych warsztatów i wykładów z różnymi odbiorcami.

Oferta:
I wizyta: obejmuje szczegółowy wywiad zdrowotno – żywieniowy, pomiar składu ciała na profesjonalnym analizatorze z omówieniem wyników, pomiar obwodów ciała, konsultacja dietetyczna, ustalenie zasad programu żywieniowego, wstępna diagnoza i omówienie problemu.
Czas trwania I wizyty: ok. 60min.
Cena I wizyty: 100zł
Przygotowanie do I wizyty: aby wynik badania składu ciała był wiarygodny, pomiar może być dokonany minimum 3 godziny po posiłku, 3 godziny po wysiłku fizycznym i z opróżnionym pęcherzem moczowym. Pomiar wykonywany jest na gołe stopy. Przeciwwskazaniem do pomiaru jest ciąża oraz posiadanie rozrusznika serca.
Wizyta kontrolna: obejmuje kolejny pomiar składu ciała i pomiar obwodów ciała, omówienie dotychczasowych postępów, kontrolę stosowania diety, ustalenie dalszych zasad postępowania
Czas trwania: 30-40min
Cena: 50zł
Plan żywieniowy 7- dniowy: 100zł
Plan żywieniowy 14- dniowy: 150zł
Plan żywieniowy 28-dniowy: 250zł
Umawianie wizyt pod numerem telefonu: 888 170 670

Mgr. Inż. Julita Nowak – dietetyk kliniczny, specjalista ds. żywienia i dietetyki, technolog żywności. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków i Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.W swojej pracy skupia się na zmianie nawyków żywieniowych swoich podopiecznych. Zajmuje się opracowywaniem indywidualnych planów żywieniowych dla osób z nadwagą, otyłością i współistniejącymi chorobami klinicznymi. Ponadto specjalizuje się w żywieniu kobiet ciężarnych, mam karmiących, niemowląt i dzieci z niedowagą, nadwagą, otyłością, z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

Oferta:

– I wizyta: 120zł

-wizyta kontrolna: 70zł

– Plan żywieniony 7-dniowy: 100zł

Plan żywieniowy 14- dniowy: 200zł

Umawianie wizyt pod numerem telefonu: 888 246 538

 

Mgr inż. Julita Ryśspecjalista do spraw żywienia i  dietetyki. Ukończyła studia na kierunku technologia żywności i żywienia człowieka na Akademii Rolniczej (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) w Poznaniu oraz dietetykę w chorobach wewnętrznych i metabolicznych na Uniwersytecie Medycznym  w Warszawie.

Od kilku lat promuje zdrowy styl życia i prawidłowe odżywianie. Zajmuje się odchudzaniem i dietetycznym leczeniem osób w każdym wieku. Celem jej działalności jest nie tylko zmiana nawyków żywieniowych i utrata zbędnych kilogramów, ale także doradztwo żywieniowe i dietetyczne w różnych chorobach wewnętrznych i metabolicznych takich jak: nadwaga, otyłość, choroby tarczycy, niepłodność, zespół policystycznych jajników, insulinooporność, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, dna moczanowa, depresja i wiele innych.

Diagnoza i prowadzenie dietetyczne są ustalane w oparciu o wyniki badań, analizę składu ciała oraz wnikliwy wywiad. Pacjenci otrzymają  fachową pomoc merytoryczną oraz wsparcie we wdrażaniu indywidualnego planu żywieniowego.

Oferta:

– I wizyta: 150zł

-wizyta kontrolna: 120zł

Umawianie wizyt pod numerem telefonu: 667 877 287