SPRZĘT MEDYCZNY

 

„Nasze Zdrowie” oddaje do dyspozycji lekarzom,  którzy prowadzą  prywatne praktyki na terenie „Naszego Zdrowia” najnowocześniejszy sprzęt medyczny, a w szczególności:

Aparat CRYO-S CLASSIC

Aparaty CRYO-S CLASSIC na podtlenek azotu przeznaczony jest do miejscowego, szybkiego zamrożenia zmian patologicznych za pomocą krioaplikatora natryskowego lub z użyciem sond. Czas trwania zabiegu jest krótki, a metoda charakteryzuje się dużą skutecznością. Aparaty są stosowane przy zabiegach dermatologicznych oraz krioagulacji ginekologicznej.

Aparaty USG Voluson E8 Expert

„Nasze Zdrowie” oddało do dyspozycji lekarzom  dwa wysokiej klasy aparaty USG. Badania USG w pracowni wykonywane są aparatami Voluson E8 Expert – aktualnie najnowocześniejszym na świecie sprzętem firmy General Electric. Unikalne matrycowe głowice pojemnościowe 2D, 3D, 4D – przezbrzuszne i przezpochwowe pozwalają uzyskać najwyższą cyfrową jakość obrazów w rozdzielczości HD. Przy pomocy tych aparatów możemy wykonywać tomografię ultrasonograficzną, badania STIC.

Aparat USG Samsung Medison SonoAce R7

  • Zaawansowane obrazowanie (DMR+™DPDI)
  • Elastografia dla szyjki macicy i piersi (ElastoScan™)

Aparat VeinGogh

Innowacyjny aparat VeinGogh pozwala na szybkie, skuteczne i bezbolesne zamykanie naczyń (teleangiektazje, „pajączki”, itp.) na skórze twarzy i kończyn. Efekty są porównywalne lub lepsze od uzyskiwanych przy użyciu laserów naczyniowych, przy dużo mniejszym dyskomforcie dla pacjenta. Aparat VeinGogh wykorzystuje fale radiowe do termokoagulacji drobnych naczyń skórnych. Służy do zamykania naczynek o małej średnicy, głównie na twarzy i kończynach dolnych. Nadaje się do wszystkich typów skóry. Odczucie pieczenia czy bólu podczas zabiegu jest znikome.

Dermoskop DERMALITE AL3

Dermoskop DERMLITE AL3 umożliwia dokładne obejrzenie znamion skórnych barwnikowych i nie barwnikowych w świetle spolaryzowanym oraz niespolaryzowanym (tj. z czynnikiem impresyjnym). Daje to pewną ocenę znamion i innych zmian skórnych.

Kardiotokograf F9 Express

Kardiotokografy są wykorzystywane w celu monitoringu z komputerową analizą dobrostanu płodu. Kardiotokograf F9 Express to najwyższej klasy urządzenie KTG z pełnym monitoringiem matki oraz płodu. Aparat przeznaczony jest na trakty porodowe oraz referencyjne ośrodki opieki okołoporodowej. Kardiotokograf posiada możliwość podłączenia telemetrii płodowej o zasięgu do 100 m oraz umożliwia rejestrowanie FHR oraz czynności skurczowej macicy pod wodą.

Kolposkopy VC-102 oraz Olympus OS 3

„Nasze Zdrowie” udostępnia lekarzom nowoczesne videokolposkopy VC-102 firmy Medi.com z kamerami o wysokiej rozdzielczości dającymi czyste i ostre obrazy o dużej dynamice barw, które są prezentowane na monitorach LCD umieszczonych w polu widzenia Pacjentek. Ponadto, lekarze prowadzący praktyki na terenie „Naszego Zdrowia” uzyskują dostęp do doskonałego klinicznie kolposkopu firmy Olympus  OS 3 do kolposkopii rozszerzonej.

Sprzęt rehabilitacyjny

laser punktowy, ultradźwięki, sprzęt do elektrostymulacji i elektroterapii