CIĄŻA

Specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa roztaczają opiekę nad Paniami spodziewającymi się Dziecka prowadząc ciąże, w tym ciąże wysokiego ryzyka. Lekarze prowadzący swoje indywidualne praktyki na terenie „Naszego Zdrowia” współpracują ze specjalistami o uznanym autorytecie, co pozwala na przeprowadzenie szerokiej diagnostyki ciężarnych Pacjentek. Przyszłe Mamy mogą liczyć na konsultacje między innymi z prof. dr hab. n. med. Krzysztofem Szaflikiem, a także prof. dr hab. n. med. Marią Respondek-Liberską.

Prof. Szaflik jest specjalistą ginekologii i położnictwa, kierownikiem Kliniki Ginekologii, Rozrodczości i Terapii Wewnątrzmacicznej Płodu ICZMP w Łodzi oraz NZOZ Diagnostyki i Terapii „DIASON”. Prof. K. Szaflik realizuje program badań prenatalnych oraz program terapii wewnątrzmacicznej wad płodu. Jest wybitnym ekspertem w dziedzinie ultrasonografii oraz autorem i współautorem wielu książek i publikacji w krajowej i zagranicznej prasie medycznej.

Prof. Respondek-Liberska jest specjalistą echokardiografii, ultrasonografii i kardiologii płodu w Instytutucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Ponadto, Pacjentki w ciąży mogą wykonać badania Harmony Prental Test oraz Test NIFTY, które pozwalają wykluczyć ryzyko wad genetycznych u Dziecka bez poddawania się inwazyjnym procedurom medycznym. Lekarze prowadzący swoje indywidualne praktyki na terenie „Naszego Zdrowia” wykonują także inne badania, które są niezbędne w ciąży.

Wszystkie Pacjentki ciężarne na pierwszej wizycie dostają komplet informacji dotyczących ciąży i połogu wydanych w przystępnej formie razem z kartą ciąży.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O INNYCH USŁUGACH Z ZAKRESU GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA:


SPECJALIŚCI ŚWIADCZĄCY USŁUGI W ZAKRESIE GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA:

  • Mgr Katarzyna Dębska (położna, poradnia laktacyjna)
  • Dr nauk med. Romuald Juchnowicz-Bierbasz (ginekolog-położnik)
  • Dr nauk med. Mariusz Kocik (ginekolog-położnik)
  • Mgr Izabela Donata Paćkowska (położna, szkoła rodzenia)
  • Mgr Aneta Piechota (fizjoterapeutka)
  • Mgr Anna Trzciak (fizjoterapeutka)
  • Mgr Anna Wójtewicz (położna, specjalistka w zakresie ginekologii i położnictwa)
  • Lek. med. Dorota Żaczek (ginekolog-położnik, endokrynolog)

Więcej o specjalistach z zakresu ginekologii i położnictwa możesz przeczytać TUTAJ.